Ana Sayfa / Home Page
Kurumsal / Institutional
İletişim / Contact Us
İnsan Kaynakları / Human Resources
ELDEM ŞİRKETLER GRUBU


Eldem ailesi üç kuşaktır ticaret içerisinde bulunmaktadır. Ticaretin pek çok kollarında faaliyet gösterdikten ve deneyim kazandıktan sonra üçüncü kuşaktan Ali Eldem, Nihat Eldem, İbrahim Eldem önce adi ortaklık daha sonra Eldem Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş olarak 1979 şirketleşerek ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Eldem Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Turizm İşletmeciliği San.ve Tic.A.Ş

Eldem Mobilya Mimarlık Turizm Yatırımları İnşaat San ve Tic A.Ş.

Eldem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

ESOTO Eskişehir Otomotiv İletişim San ve Tic.Ltd.Şti.

Eldem İletişim Hizmetleri San ve Tic.A.Ş .; Şirketleri ile Eldem Şirketler grubu oluşmuştur.

 

ELDEM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT TURİZM İŞLETMECİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bünyesinde 9 mağaza ve 100'e yakın personel ile öncelikli olarak dayanıklı tüketim malları ile ev tekstili ve zücaciye çeşitleri yanında, İletişim de Vodafone bayiliği ile ticari faaliyetini devam ettiren bie şirkettir.

Güvenilen, tercih edilen bir firma olma misyonu ile faaliyet gösteren şirketimiz ;müşterilerine en iyi hizmet verebilmenin, çalışanlarıyla verimli ve yaralı artı değer yaratabilen, şehrimize, ülkemize kaliteden ödün vermeden hizmet veren kuruluş olma vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eldem A.Ş. satışını yaptığı elektronik,beyaz,eşya,bilgisayar,küçük ev aletleri,kişisel bakım ürünleri,ev tekstili,zücaciye gibi bir çok ürün gamında ülkemizin güçlü markaları yanında, ithalatı yapılan uluslararası markaların bayiliğini yapmaktadır.

Bosch, Siemens, Vestel, Ariston, Philips, Braun, Güral Porselen, Home Sweet Home, Swatch gibi firmaların bayiliği yanında; İletişimde Nokia, Ericcson, Siemens ile birlikte tüm cep telefonu markalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Telsim Hizmetlerinin yanında abonelik işlemlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Bisiklet, motosiklet gibi araçların satışını da yapan Eldem A.Ş.’de dünya markalarını bulabilirsiniz.

 Tüm bu hizmetleri bulabileceğiniz ELDEM Mağazalarımız.

SAKARYA MERKEZ
Sakarya Caddesi No:30
Eskişehir

+90 222 230 88 91
+90 222 234 57 81

İKİ EYLÜL
İkieylül Caddesi No:81/A
Eskişehir

+90 222 234 25 25

İSMET İNÖNÜ
İsmet İnönü cd. No:3
Eskişehir

+90 222 220 80 80

ODUNPAZARI
İkieylül Caddesi No:97/A
Eskişehir

+90 222 221 71 57

ARİSTON
Sakarya Cd.No:35/A
Eskişehir

+90 222 234 26 26

PLAZA
Hamamyolu Caddesi No:69
Eskişehir

+90 222 234 43 43

VODAFONE
Sakarya Caddesi No:25
Eskişehir

+90 222 233 05 43

NEO VESTEL
NEO A.V.M. No:47
Eskişehir

+90 222 310 29 29

EMEK
Emek Mh.Ertaş Cd.No:8/A
Eskişehir

+90 222 250 16 16

ELDEM YAPI KONUT VE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1997 yılında Eldem Şirketler grubu bünyesinde oluşturulan Yunus Emre Cd. No:67/A’da hizmet veren ELDEM yapı Toplu Konut Turizm İşletmeciliği A.Ş. Sarıcakaya Yolu 26.km de inşa ettiği Kozlu Evlerini 5 ayrı tipte, toplam 65 konut ile tamamlamış bulunmakta olup; Çağdaş yaşam bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış konutlar, misafirhaneler, restoranlar, açık ve kapalı yüzme havuzları futbol, basketbol ve diğer spor aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz spor alanlarında oluşan sosyal tesisleri ile seçkin komşularınız birlikte arzuladığınız yemyeşil bir doğada farklı bir yaşam tarzı sunmaktadır.

ELDEM MOBİLYA MİMARLIK TURİZM YATIRIMLARI İNŞAAT SANAYİ VE TİC.A.Ş.

1997 yılında Eldem Şirketler Grubu bünyesine katılan Eldem Mobilya Mimarlık Turizm Yatırımları İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstikbal ve Bellona bayisi olarak Yunus Emre Cad. No:65/A adresinde müşterilerine en iyi ürünleri ve hizmeti sunmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

ELDEM SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Eldem Şirketler grubu bünyesinde 1998 yılında itibaren faaliyet gösteren Eldem Sigorta ve Ticaret Ltd. Şti. Başak Sigorta’nın Eskişehir Acentesi olarak Yunus Emre Cad. No:65/B’ de üstün hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

ESOTO ESKİŞEHİR OTOMOTİV İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1993 yılında Eldem Şirketler Grubuna katılan ESOTO Eskişehir Otomotiv İletişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. MAZDA Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon Bölge, servis, yedek, parça ve ikinci el alım hizmetleri ve ISUZU Eskişehir, Bilecik, Afyon, Bölge Bayiliği, servis, yedek Parça ve ikinci el alım satım hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

ELDEM İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Eldem İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.GSM sektörünün Türkiye’de başladığı 1995 yılından bu yana Eldem Şirketler Grubu bünyesinde VODAFONE Ana bayisi olarak cep telefonu satışı, fatura tahsilâtı kontör satışı, abonelik hizmetleri ve teknik servis alanında yenilikçi yapısı ve müşteri memnuniyeti felsefesi ile sektörde en iyi olmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.